Symulacja w Akademii Coachów Biznesu

Myjnionerzy to darmowa symulacja strategiczna dla młodzieży. Zorganizuj swoją fikcyjną firmę, wymyśl najlepszą koncepcję w wielowymiarowej zabawie menedżerskiej a w rezultacie stań się bossem! W internecie pojawiła się właśnie nowa symulacja, która nie jest kolejną banalną grą.

Myjnionerzy to zespołowa symulacja tworzenia etap po etapie małego przedsiębiorstwa i prowadzenia go. Została wyprodukowana przez ekonomistów i przedsiębiorców. Łączy zabawę i jednocześnie sprytną naukę typowego działania w roli przedsiębiorcy.

Pakiet potrzebnych do rozgrywki przewodników i kart udostępnia trenerom Szkoła Coachów Biznesu

Rozgrywka prowadzona jest przez trzy-cztery rundy (w czasie których odgrywasz funkcję przedsiębiorcy), co zajmuje około godziny rozrywki. Gracze mogą ją rozgrywać w szkole lub w dowolnym innym miejscu prywatnie. Gra jest za darmo – jej napisanie było projektem non profit grupy trenerów z firmy Training Projects, od sześciu lat realizującej kursy zawodowe dla osób dorosłych.

26.02.2015. 00:03