Pomoc pieniężna na szkolenia dla firm

Potwierdzamy że w ramach funduszu dofinansowań „Lubuski Program Strukturalny” na Szkolenia Dla Pracowników grant uzskały wymienione tutaj projekty:
  • Cykl Szkoleniowy dla Działu Marketingu w firmie Starachowickie Zakłady Spożywcze
  • Szkolenia z kształtowania kultury organizacyjnej wsparciem dla zmian organizacyjnych.
  • "Ochrona patentowa nowoczesnych rozwiązań dotyczących elementów napędowych pojazdów"
  • import anod magnezowych
  • innowacyjna linia produkcji wysokojakościowych druków umożliwiająca zastosowanie programu identyfikacji niejawnej
  • innowacyjny portal projektów e-usług
  • opracowanie procedury oraz wdrożenie produkcji maszyn dla wysokowydajnego druku cyfrowego na przedmiotach przestrzennych.
  • 35.11.Z)
  • sporządzenie i uruchomienie metodologii procesowania analogowych układów scalonych mało wrażliwych na
  • opracowanie i implementacja wzorów w spółce INTER-PLAST
  • opracowanie oraz implementacja nowoczesnego produktu - procesu rejestracji i analizy sygnalizacji w sieciach GSM oraz UMTS na styku A-bis/Iub (PKWiU 26.30)
  • opracowanie serwisu społecznościowo-biznesowego nowej generacji.
  • platforma informacyjna z obszaru systemów zarządzania produkcją, zapewniająca przedsiębiorstwom i dostawcom indywidualną informację o rynku.
  • sporządzenie Librus Adam Tlatlik Spółka Jawna do pozyskania inwestorów zewnętrznych
  • reorganizacja przedsiębiorstwa poprzez uruchomienie modernizacyjnej technologii produkcji nakłuwaczy bezpiecznych
  • projekt informacyjny o Infrastrukturze Szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa
  • wdrożenie nowoczesnego zakładu produkcyjnego ekologicznych zrębków z drewna poużytkowego
  • stworzenie serwisu gpsfriendly.com- uruchomienie nowej e-usługi w obszarze wymiany drogą elektroniczną cyfrowych informacji (tras turystycznych).
  • z partnerami biznesowymi.
  • wdrożenie innowacyjnych metodyki uzdatniania wody przez firmę H2Optim Sp. z o.o.
  • uruchomienie systemU INFORMATYCZNEGO B2B MEDYK SPOSOBEM ZACIEŚNIENIA WSPÓŁPRACY MIĘDZY PODMIOTAMI OPIEKI ZDROWOTNEJ DLA DOBRA PACJENTA.
  • wdrożenie interdyscyplinarnego systemu zarządzania firmą ALLTAX umożliwiającego integracje z modelami IT partnerów.
  • uruchomienie informatycznego programu B2B wspierającego relacje dostawca usług mobilnych - klient biznesowy.
  • zbudowanie inteligentnych platform cyfrowych wspomagających drogą elektroniczną działalność sektora MŚP w zakresie organizacji produkcji i dystrybucji towarów.
  • wypracowanie mobilnego serwisu fotograficznego.
  • wypracowanie zdalnego serwisu umożliwiającego nawiązywanie relacji osobistych

29.09.2015. 00:08