Lista dofinansowań na treningi biznesowe

Uczestnicy ze współpracujących z nami stale korporacji wnioskowali o subwencje i współpracując z naszymi konsultantami dostarczyli adekwatne zgłoszenia do odpowiednich funduszy. Ogłaszamy iż w ramach funduszu europejskiego „Opolski Program Strukturalny” na dwudniowe Szkolenia Z Myślenia Strategicznego wsparcie uzskały opisane poniżej projekty:
  • Szkolenia dla Działu Utrzymania Ruchu w przedsiębiorstwie Kaliski Zakład Utylizacyjny
  • Cykl Szkoleniowy z kształtowania kultury organizacyjnej potrzebą nowoczesnego biznesu.
  • "Ochrona patentowa innowacyjnych rozwiązań dotyczących elementów napędowych pojazdów"
  • zoptymalizowana technologia produkcji opraw luksusowych o zasadniczo ulepszonych parametrach użytkowych
  • innowacyjny system Rozpoznawania i Zamiany Mowy na Tekst Uni-MagicScribe
  • sporządzenie nowoczesnego procesu zbrojonych rur z tworzyw termoplastycznych RTP
  • sporządzenie technologii nowej generacji czujnika wodoru i jego związków do zastosowań w warunkach ponadnormatywnych
  • opracowanie i implementacja technologii chemicznej segregacji i utylizacji odpadów komunalnych.
  • opracowanie i uruchomienie technologii wytwarzania nowych innowacyjnych leków generycznych.
  • opracowanie i implementacja wzoru użytkowego skrzynki narzędziowej i magazynowej
  • sporządzenie koncepcji nowego zastosowania tworzyw sztucznych w innowacyjnych grupach produktowych
  • sporządzenie usługi promodernizacyjnej - system Zarządzania Obiegiem Korespondencji dla MMSP
  • koncepcja zdigitalizowana służąca koordynacji procesów B2B realizowanych w celu sprzedaży towarów.
  • struktura współpracy translacyjnej
  • zbudowanie założeń i implementacja modelowego modelu Zarządzania Infrastrukturą Techniczną Przedsiębiorstwa
  • system ekspertowy wspomagajacy planowanie budynkow ekologicznych
  • technologia produkcji fotelików samochodowych metodą wtrysku
  • stworzenie systemowego portalu rankingowo - społecznościowego do organizacji i zarządzania rynkiem cyfrowych gier sportowych.
  • opracowanie wewnątrzzakładowego laboratorium optoelektronicznego
  • uruchomienie planu intensyfikacji eksportu w firmie TEVOR S.A.
  • implementacja planu ekspansji importu w przedsiębiorstwie PHU MIRO Mirosław Morgowicz
  • wdrożenie elektronicznego systemu B2B pomiędzy partnerami handlowymi.
  • wypracowanie nowoczesnego internetowego portalu komunikacyjnego 3D Hous4Human
  • wypracowanie internetowego procesu ewidencji i planowania działań z funkcjonalnością giełdy elektronicznej usług
  • zbudowanie zdalnego serwisu do tworzenia i automatyzacji Biznes Planów eFinika.pl
  • wypracowanie elektronicznego serwisu I-ISO, stanowiącego narzędzie dla przedsiębiorców, do zarządzania dokumentacja programową i zapisami zgodnie z wymaganiami międzynarodowych standardów zarządzania ISO.

02.05.2016. 00:01