Lista dofinansowań na kursy zamknięte

Pracownicy z wybranych korporacji przygotowali dokumentację dot. funduszy unijnych i pod opieką naszych doradców przesłali wymagane dokumenty do odpowiednich funduszy. Zawiadamiamy iż w ramach pogramu dotacyjnego „Wielkopolski Fundusz Regionalny” na dwa Szkolenia Zamknięte dofinansowanie dostały następujące przedsięwzięcia:
  • Szkolenie Menedżerów w firmie Sordex
  • Cykl Szkoleniowy z rozwoju efektywności odpowiedzią na potrzeby pracowników.
  • "nowoczesne e-usługi - nowa jakość w branży szkoleniowej"
  • "Zastosowanie modernizacyjnej technologii termoformowania w Zakładzie Produkcyjnym Inline Poland Sp. z o.o. w Murowanej Goślinie"
  • innowacyjny system B2B kluczem do automatyzacji procesów biznesowych pomiędzy Archicom Asset Management Sp. z o.o. a jej partnerami.
  • innowacyjny SERWIS 6-KLASISTY jako pomoc dydaktyczna oraz wzmocnienie w przygotowaniach do egzaminu.
  • opracowanie procedury wspomagania pomiarów optycznych w oparciu o modułowy model kontrolno-pomiarowy
  • sporządzenie i uruchomienie metodyki produkcji stopu ciężkiego – kompozytu wolframowego.
  • zmiany parametrów procesów i skalowanie dla realizacji komponentów wirtualnych na przykładzie USB-PHY.
  • opracowanie i uruchomienie rozwiązań technologicznych poprawiających jakość produktów olejowych.
  • sporządzenie modelu oceny ekoefektywności metodyki zrównoważonego intensyfikacji
  • opracowanie studium wykonalności dla terenu Twierdzy Boyen w Giżycku
  • koncepcja do wspólnej realizacji i zarządzania projektami - wzmocnienie strategii działania poprzez współpracę.
  • koncepcja internetowa Galeria Handlowa
  • rozbudowa Jagiellońskiwgo Parku i Inkubatora procedury - Life Science.
  • wzmocnienie Podstrefy Lublin SSE „Euro – Park” Mielec – II etap
  • proces testowego wstrzykiwania błędów do oprojektowania dla telefonów komórkowych
  • wdrożenie portalu udostępniającego cyberprzestrzenne areny rozgrywek dla graczy gier komputerowych.
  • stworzenie, udostępnienie i świadczenie innowacyjnych e-usług i produktów cyfrowych przez ADM Consulting Group.
  • wdrożenie planu rozwoju importu w firmie TEVOR S.A.
  • implementacja harmonogramu Rozowju importu w przedsiębiorstwie AXXEL Sp. z o.o.
  • implementacja technologii Product Lifecycyle Management i pogłębienie w oparciu o nią zakresu oferowanych usług ? Centrum Oprojektowania PLM
  • implementacja innowacji w procesach IT do zarządzania procesem faktoringowym
  • stworzenie internetowego portalu e-Book jako rozwiązania do elektronicznej publikacji wydawnictw książkowych.
  • zbudowanie zdalnego serwisu fotograficznego.
  • wypracowanie cyfrowego serwisu PROGFIN.PL Analizy, prognozy finansowe i elementy biznes planu oraz rejestr firm on-line

22.05.2016. 00:05