Baza subwencji na warsztaty menedżerskie

Kursanci ze współpracujących z nami stale przedsiębiorstw przygotowali dokumentację dot. funduszy unijnych i współpracując z naszymi konsultantami przesłali adekwatne zgłoszenia do instytucji finansujących. Potwierdzamy iż w ramach pogramu europejskiego „Śląski Fundusz Strukturalny” na wyjazdowe SzkoleniaZe Skuteczności Personalnej subwencję nabywają poniższe projekty:
  • Szkolenie Asystentek w spółce Maszynohut
  • Szkolenie wdrażania nowoczesnych rozwiązań korporacyjnych potrzebą nowoczesnego biznesu.
  • "nowoczesna technologia kompleksowej obsługi masowej korespondencji - Poczta Hybrydowa"
  • "Poznaj świat. Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Tarnowskich Górach"
  • innowacyjna metoda wytwarzania podsadzki hydraulicznej
  • sporządzenie nowoczesnych produktów i metodyki dla ekologicznej uprawy roślin sadowniczych;.
  • PKWiU 30.92.20.0
  • opracowanie i implementacja systemu umożliwiającego kompleksową obsługę dokumentów
  • opracowanie i implementacja nowych produktów z tektury falistej o podwyższonej hydro-rezystancji.
  • sporządzenie i uruchomienie produkcji map cyfrowych w oparciu o fuzję lotniczych zobrazowań fotogrametrycznych i teledetekcyjnych.
  • opracowanie METODYKI MODELOWANIA APLIKACJI ROZRACHUNKOWYCH DLA PLATFORM projektOWYCH SOA
  • opracowanie oraz uruchomienie oprogramowania XPLUS Contract Management przez XPLUS S.A.
  • koncepcja e-learningowa do nauki języka angielskiego dedykowana dla młodzieży dyslektycznej
  • koncepcja Serwisowa B2B dla Partnerów firmy Acel Hvac
  • rozbudowa Jagiellońskiwgo Parku i Inkubatora technologii - Life Science.
  • pogłębienie istniejącego procesu informatycznego o funkcjonalność technologicznego składania zamówień (moduł B2B)
  • stworzenie nowoczesnego Centrum Izolacji Antykorozyjnych rur stalowych przez IZOSTAL
  • stworzenie działu B+R w Przedsiębiorstwie Innowacyjno-Wdrożeniowym Wifama-Prexer Sp. z o.o.
  • uruchomienie nowoczesnego systemu B2B w ramach usług serwisowania i utrzymania ruchu w Queris Sp. z o.o.
  • wdrożenie nowoczesnego scentralizowanego systemu informatycznego umożliwiającego świadczenie usług cyfrowych B2B.
  • uruchomienie procesu wspomagającego rozliczenia handlowe przy użyciu cyfrowych bonów towarowych
  • implementacja technologii montażu oświetlenia diodowego poprzez uruchomienie linii produkcyjnych w nowej hali produkcyjnej.
  • stworzenie modernizacyjnego internetowego serwisu zewnętrznego finansowania z możliwością zoptymalizowanego wyszukiwania źródeł finansowania.
  • wypracowanie interaktywnego narzędzia do tworzenia wieloletnich planów finansowych oraz zarządzania długiem przez jednostki samorządu terytorialnego.
  • wypracowanie internetowego portalu rekrutacyjnego
  • stworzenie zdalnego serwisu wspierającego zarządzanie projektami grupowymi.

04.09.2016. 00:02